İzmir'in Kumsallarında Evlilik Teklifi

İzmir’in Kumsallarında Evlilik Teklifi

Kumsalda evlilik teklifi etmek, kulağa çok romantik gelmiyor mu? Hele bir de İzmir’in kumsallarında evlilik teklifi etmek, bu romantizmi ikiye katlamaz mı? Cevabınız evet ise, bu liste tam size göre!

Kumsalda evlenme teklifi etmenin mevsimi yoktur. Kalabalık organizasyonları sevenler, yazı tercih ederken; daha sakin ve baş başa bir ortamı tercih edenler, kışın bunu yapabilir. Yani kumsallar, sandığınızdan daha ideal mekanlardır.

İzmir’de evlilik teklifi edebileceğiniz birbirinden güzel kumsallar var. Dilediğinizi seçip, sevdiğinizle hayatınızı birleştirmek istediğinizi burada söyleyebilirsiniz.

  • Zidancık Koyu

Baş başa kalmayı tercih edenler için Bademli Köyü’nde bulunan Zidancık Koyu mükemmel bir tercih. Hava sıcaksa denize girmenin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz güzel suyu ve harika doğasıyla sizi cezbedecek. Burayı not edin!

  • Kalem Adası

Dikili’de bulunan Kalem Adası, Türkiye’nin Maldivleri olarak da biliniyor. Kim böyle bir yerde evlenme teklifi almak istemez ki? Muhakkak listeye eklemelisiniz.

  • Sazlıca Plajları

Eski Foça ile Yeni Foça arasında yer alan Sazlıca Plajları, her mevsim ayrı güzel. Burada dilediğiniz ambiyansı yaratıp evlilik teklifini gerçekleştirebilirsiniz.

  • Dolungaz Koyu

Karaburun’da konumlanan bu doğa harikası koy, kamp yapmak için de çok ideal. Bu tarz bir evlilik teklifi hayal ettiyseniz çok doğru bir seçim olacaktır

  • Çeşme

Çeşme’de birbirinden farklı tesisler bulunmaktadır. Daha gösterişli ve şatafatlı bir evlilik teklifi hayal ediyorum diyenler için harika bir seçim olacaklardır. Aralarından en çok sevdiğinizi seçip, organizasyonunuzu hazırlayabilirsiniz.

Tüm bu kumsal ve plajlar arasından kendi tarzınıza ve evlilik teklifi hayalinize en uygun olanını seçebilirsiniz. Büyük bir organizasyon hazırlayıp kumsalı hazırlayabileceğiniz gibi, daha sade ve doğal bir ortamı da seçebilirsiniz. İzmir’de kumsalda evlilik teklifi etmek isteyenler için tüm seçenekler mevcut. Siz, yeter ki ne istediğinizi bilin.

İzmir'in Kumsallarında Evlilik Teklifi | Sürprizler Diyarı, İstanbul, Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonları